Śledzenie dostaw – SDT Kurier

Program
do rejestrowania
pracy kierowców

To, jak wiele produktów Twoja firma może przetransportować w ciągu tygodnia czy miesiąca, znacząco wpływa na jej przychody. Dostarczanie zamówień zgodnie z terminem pozytywnie wpływa na odbiór marki i pomaga budować dobrą opinię o niej. Zadowoleni klienci wracają do przedsiębiorstw, które zdołały spełnić ich oczekiwania. W efekcie stosowanie oprogramowania do rejestrowania pracy kurierów, dostawców i ogólnie kierowców jest pomocne w budowaniu mocnej pozycji na rynku. Właśnie taki program Ci proponujemy.

Dostawy produktów przez kurierów pod kontrolą

Śledzenie dostaw w czasie rzeczywistym – SDT Kurier

Jeżeli działalność ma przynosić satysfakcjonujące zyski, zapewnienie najwyższego poziomu dostaw produktów staje się koniecznością. Firmy nawiązujące z nami współpracę szybko zauważają pozytywne zmiany. Skuteczność naszego oprogramowania do rejestrowania pracy kierowców, kurierów i dostawców doceniło wielu właścicieli oraz menadżerów różnej wielkości przedsiębiorstw działających na terenie całej Polski.

Program Smart Delivery Track to udogodnienie zarówno dla kadry zarządzającej, jak i pracowników, które pomaga im w efektywniejszym i wygodniejszym wykonywaniu codziennych obowiązków. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, ale jeszcze brakuje Ci pewności, czy nasze oprogramowanie sprawdzi się w Twojej firmie, zawsze możesz za darmo przetestować jego wersję próbną!

Oprogramowanie do rejestrowania pracy kierowców

Nawet najbardziej doświadczeni dostawcy doceniają wsparcie oferowane przez nasz program do rejestrowania pracy kurierów. Każda osoba regularnie prowadząca auto wie, jak uciążliwe potrafią być korki. Wiecznie rozkopane ulice są zmorą kierowców i czasem nawet doskonała znajomość konkretnego obszaru nie sprawi, że unikniesz spóźnienia. W takiej sytuacji wybór jak najlepszej trasy odgrywa kluczową rolę. Dzięki oferowanemu przez nas oprogramowaniu pracownik realizujący dostawę autem otrzymuje szczegółowe informacje dotyczące optymalnych tras oraz ewentualnych problemów występujących w ich obrębie.

Zawsze wiesz, gdzie znajdują się Twoi kierowcy

Dane pozyskiwane wprost z satelity wyróżniają się najwyższą dokładnością. Kierowcy i kurierzy korzystający z naszego oprogramowania do rejestrowania pracy otrzymują ponadto za jego pośrednictwem dane kontaktowe klienta oraz informacje dotyczące:

• adresu dostawy,
• ceny produktów,
• ustalonej godziny dostarczenia zamówienia.

Skoro zarządzasz zespołem, wiesz, jak ważne jest właściwe i systematyczne kontrolowanie pracy kurierów kierowców. Klienci nawiązujący z nami współpracę mają wgląd w szczegółowe statystyki przedstawione w formie prostych do zrozumienia raportów, które pozwalają na monitoring wydajności pracowników. Przejrzysta forma graficzna sprawia, że obsługa programu jest intuicyjna i każdy szybko ją zrozumie.

ZAMÓW DARMOWY TEST

Oprogramowanie do rejestrowania pracy kurierów

Program do rejestrowania pracy kierowców - SDT Kurier

Osoby zawodowo zajmujące się dostarczaniem np. jedzenia wiedzą, jak ważny jest dobry kontakt z klientem i wykonywanie jak największej liczby kursów. Prezentowany program do rejestrowania działania kierowców i kurierów daje im dostęp do najistotniejszych informacji. Dzięki temu unikają stresu związanego ze swoim zawodem. Na komfort wykonywanej przez nich pracy wpływa również wbudowana w oprogramowaniu funkcja przeznaczona do optymalizacji zużycia paliwa.

Oprócz rejestrowania i dostępu do danych teleadresowych i rozliczeniowych oraz opisu rodzaju produktów dostawca korzystający z naszego programu na swoim telefonie komórkowym może nawiązać połączenie z klientem z poziomu aplikacji. To pomocne np. wówczas, gdy konieczne doprecyzowanie miejsca dostawy, czy wjazd na zamknięte osiedle.

Jesteśmy świadomi tego, że kontakt z klientami jest równie ważny jak z przełożonym. W  trakcie pracy wystąpiły utrudnienia? A może paczka dotarła na miejsce przed czasem? Za pomocą programu kierowca czy kurier może błyskawicznie zadzwonić także do menadżera lub szefa. 
Funkcja autoryzowania płatności zbliżeniowych to standard w naszym oprogramowaniu do rejestrowania pracy dostawców. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy coraz częściej korzystają z możliwości płacenia swoim telefonem. To zdecydowanie najszybsza forma zapłaty, która dodatkowo pomaga usprawnić proces dostawy.

Program do rejestrowania pracy kierowców

To niedopuszczalne, aby potrawa zamówiona na dowóz nie dotarła na czas. Żeby przebić się w branży gastronomicznej, trzeba w dzisiejszych czasach stawiać na najwyższą jakość, a tu liczy się również punktualność. W dostarczaniu produktów zgodnie z planem pomoże Ci nasze oprogramowanie, które ułatwia wybór jak najszybszych tras i wspiera firmę w planowaniu oraz realizacji dowozów. Zamówienia przyjmowane mogą być w integracji z oprogramowaniem POS wielu zintegrowanych producentów bądź przy pomocy prostego formularza wbudowanego w naszym programie do rejestrowania pracy kierowców i kurierów, w którym wystarczy ustalić parametry dostawy.

Zamów wdrożenie programu i rozwijaj swój biznes

Chcesz pracować i podejmować decyzje z wykorzystaniem rzetelnych informacji, szczegółowych statystyki i danych stale gromadzonych w aplikacji? Dajemy Ci taką możliwość! Z naszym oprogramowaniem oszczędzisz czas i pieniądze, zdobędziesz zaufanie klientów, zyskasz kontrolę nad procesem dostaw oraz samymi pracownikami i umocnisz swoją pozycję, budując wizerunek silnej, nowoczesnej marki. 

Skorzystaj z darmowej wersji próbnej naszego programu
do rejestrowania pracy kurierów i kierowców lub nawiąż z nami stałą współpracę, aby na bieżąco monitorować dostawy!
Śledzenie dostaw w czasie rzeczywistym – SDT Kurier
Scroll to Top