Oprogramowanie dla pizzerii - SDT Kurier

Oprogramowanie dla pizzerii

Dla pizzerii salą jest całe miasto

Co jest najczęstszym problemem zgłaszanym przez klientów pizzerii? Pizza była zimna, a kierowca spóźniony. Te dwa elementy (czas i warunki w jakich produkt pokonał trasę z lokalu pod drzwi klienta) są kluczowe dla satysfakcji i wysokich ocen. Smart Delivery Track® dostarcza niezbędnych narzędzi, które pozwalają na poprawę jakości i szybkości dostawy. Produkt nasz od samego początku testowaliśmy i rozwijaliśmy w pizzerii. Znane nam są wszelkie problemy na jakie napotykają właściciele lokali gastronomicznych starający się rozwijać własny kanał sprzedaży w dostawie.

Czas to pieniądz

Smartdelivery-pizza

Smart Delivery Track® to zaawansowane oprogramowanie do rejestrowania i skutecznego monitorowania wydajności pracy kierowców oraz śledzenia i potwierdzania dostaw w czasie rzeczywistym. Nasz wyjątkowy, inteligentny system dostaw działa również jako oprogramowanie do planowania trasy w celu precyzyjnego zrealizowania jak największej ilości zamówień w jak najkrótszym czasie. Funkcje Smart Delivery Track obejmują monitorowanie pojazdów poprzez dane GPS oraz natychmiastowe powiadomienie o zmianie statusu dostawy. Jako podstawowe narzędzie pracy dostawcy pozwala mu na stały kontakt zarówno z lokalem jak również z zamawiającym. System działa autonomicznie stanowiąc wsparcie pracy dostawcy, a nie dodatkowe obciążenie absorbujące jego uwagę.

Nadeszła rewolucja w delivery

Smart Delivery Track® stworzyliśmy jako oprogramowanie chmurowe monitorujące dostawę od jej zarejestrowania w lokalu, poprzez dostawę pod drzwi klienta, aż po powrót kierowcy z trasy. Narzędzie to jest przydatne w pracy na każdym stanowisku:

  • kelner/kasjer w dowolnym momencie jest w stanie ustalić status każdego z zarejestrowanych zamówień. Nie zaskoczy go telefon żadnego, zdenerwowanego klienta.
  • kierowca szybko i sprawnie może dostarczyć ja największą liczbę zamówień w jak najkrótszym czasie.
  • kuchnia dzięki informacji o szacowanym czasie powrotu poszczególnych kierowców może odpowiedzialnie planować swoją pracę dzieląc uwagę na zamówienia wynosowe, dowozowe i salę
  • manager/właściciel zyskuje narzędzie pracy służące do obiektywnej i sprawiedliwej oceny pracy poszczególnych dostawców. Może na podstawie uzyskanych wyników wprowadzić elementy grywalizacji pomiędzy pracownikami.
Śledzenie dostaw – SDT Kurier

Zaufali nam

Jak pokazują codziennie zmieniające się statystyki na stronie głównej zaufały nam setki restauratorów i przedsiębiorców z branż świadczących swoje usługi u klienta. Współpracujemy z restauracjami gdzie w piątek czy sobotę wieczorem produkty rozwozi jednocześnie 8-9 kierowców. Sami restauratorzy przyznają, że przy takich ilościach zamówień bez sprawnego systemu monitoringu pozwalającego na szybkie i precyzyjne rozliczenie pracowników praca byłaby uciążliwa lub wręcz niemożliwa do wykonania. SDT Kurier sprawdza się jednak również w lokalach gdzie na zmianie pracuje wyłącznie jeden kierowca. Dostarczone funkcjonalności pozwalają mu pracować efektywnie i wydajnie.

Smart Delivery Track® to zaawansowane oprogramowanie do rejestrowania i skutecznego monitorowania wydajności pracy kierowców oraz śledzenia i potwierdzania dostaw w czasie rzeczywistym. Jesteśmy pewnym i stabilnym partnerem biznesowym. Nasz produkt z powodzeniem rozwijamy od 2018 roku dokładając sukcesywnie nowych, atrakcyjnych funkcjonalności. Otwarci jesteśmy na wszelkiego rodzaju integracje – to dzięki nim program jest tak dobry. Zachęcamy do kontaktu i przeprowadzenia w pełni bezpłatnego  czternastodniowego testu podczas którego będzie można bliżej przyjrzeć się przygotowanym funkcjonalnościom i w pełni świadomie podjąć decyzję o dalszej współpracy.

Śledzenie dostaw w czasie rzeczywistym, skrócenie czasu dostawy zamówienia, GPS – SDT Kurier

ZAMÓW DARMOWY TEST

DLA PIZZERII SALĄ JEST CAŁE MIASTO

Zarządzasz lokalem dostarczającym na dowóz włoskie dania i poszukujesz sposobów na efektywną automatyzację oraz optymalizację dostaw? W takim razie oprogramowanie Smart Delivery Track jest rozwiązaniem, które trafia w Twoje oczekiwania. W naszej aplikacji dla pizzerii oferujemy znacznie więcej niż tylko system do śledzenia aktywności dostawców odpowiedzialnych za rozwożenie jedzenia. Oddajemy Ci rozbudowany i zarazem intuicyjny w obsłudze system do zarządzania całym łańcuchem dowozu pizzy i innych dań w czasie rzeczywistym. Poznaj właściwości, zalety i działanie naszego innowacyjnego programu i przekonaj się, że warto w niego zainwestować!

Smart Delivery Track – rewolucyjne oprogramowanie dla pizzerii, które usprawni Twój biznes

Smart Delivery Track to oprogramowanie, które odmienia sposób, w jaki Twoja pizzeria zarządza pracą dostawców. Dzięki zaawansowanym funkcjom – od planowania trasy, po monitorowanie w czasie rzeczywistym – nasza aplikacja do rozwożenia pizzy i innego jedzenia jest skutecznym wsparciem dla właścicieli i menadżerów lokali. Jeśli pragniesz zwiększyć efektywność oraz poprawić zadowolenie klienta, Smart Delivery Track jest właśnie dla Ciebie!

Do planowania trasy dostawców nasz program dla pizzerii korzysta z algorytmów, które umożliwiają wykonanie maksymalnej liczby dostaw w minimalnym czasie. To jakby Twoi kierowcy mieli własnego asystenta, który sugeruje wybór najlepszej drogi, a następnie wskazuje, w jaki sposób ją pokonać. Nasza aplikacja do rozwożenia jedzenia przeznaczona m.in. dla dostawców pizzy znacząco ułatwia punktualną realizację zamówień.

Zainwestuj w automatyzację i poprawę wydajności w swojej pizzerii

Nasz nowoczesnY program oferuje funkcję śledzenia położenia kierowcy w czasie rzeczywistym przez GPS. Oprogramowanie podnosi więc efektywność rozwożenia zamówień i daje możliwość bieżącego monitorowania lokalizacji, a co za tym idzie – kontrolowania Twoich pojazdów. W przypadku jakichkolwiek komplikacji na trasie aplikacja natychmiast Cię informuje, co daje dostawcy i menadżerowi pizzerii szansę na szybką reakcję i zmniejszenie ewentualnego opóźnienia transportu jedzenia do klienta.

Jeśli chodzi o rozliczenia, oprogramowanie może służyć do przetwarzania płatności zbliżeniowych, obsługując zarówno karty VISA i MasterCard, jak i transakcje telefonem. Tym samym aplikacja Smart Delivery Track eliminuje potrzebę korzystania z terminala do kart płatniczych do wykonania płatności np. za pizzę. Z naszym programem cały proces rozwożenia jedzenia i rozliczenia zakupu przebiega szybko i płynnie, co z kolei zwiększa satysfakcję klienta, wspomaga pracę kierowców i poprawia efektywność działalności pizzerii.

Punktualne i sprawne dostawy jedzenia ze Smart Delivery Track

Smart Delivery Track to wszechstronne rozwiązanie dla właścicieli i menadżerów lokali gastronomicznych. Nasza aplikacja dla dostawców do rozwożenia jedzenia (m.in. pizzy) automatyzuje i optymalizuje proces realizacji zamówień w Twojej firmie. Od planowania trasy, przez monitorowanie położenia kierowców w czasie rzeczywistym, aż po finansowe rozliczenia – nasze oprogramowanie dla pizzerii odmieni Twój biznes. Zamów wdrożenie programu i przekonaj się o tym w praktyce!

Skorzystaj z darmowej wersji próbnej naszego programu
do rejestrowania pracy kurierów i kierowców lub nawiąż z nami stałą współpracę, aby na bieżąco monitorować dostawy!
Śledzenie dostaw w czasie rzeczywistym – SDT Kurier
Scroll to Top