Oprogramowanie dla hurtowni - SDT Kurier

Oprogramowanie dla hurtowni

Smart Delivery Track® to nie tylko zaawansowane oprogramowanie do rejestrowania i skutecznego monitorowania wydajności pracy kierowców oraz śledzenia i potwierdzania dostaw w czasie rzeczywistym. To także narzędzie pracy dla wszelkiego rodzaju hurtowni farmaceutycznych, motoryzacyjnych czy spożywczych gdzie liczy się szybkość dostawy, a dostawca okazjonalnie staje się kasjerem przyjmującym jednocześnie płatność za dostarczony towar (wykonaną usługę) 

Szybko i smacznie

Smartdelivery-hurt

Kierowca w każdej hurtowni to kluczowy pracownik, któremu powinniśmy zapewnić najlepsze na rynku narzędzia pracy. Od jego szybkości i precyzji zależy zadowolenie klientów i tym samym powodzenie biznesu.

SDT Kurier to aplikacja stworzona na potrzeby wszelkiego rodzaju hurtowni i serwisów świadczących dostawy oraz usługi u klientów.Pracownicy biurowi planujący trasy mogą obmyśleć i przygotować odpowiednie „trasówki”. Stała łączność z kierowcą podczas realizacji takiej trasy, oraz możliwość prześledzenia postępów w czasie rzeczywistym jest nieoceniona z punktu widzenia każdego logistyka. Dodatkowym atutem jest możliwość przyjęcia płatności zbliżeniowych bezpośrednio na telefonie kierowcy.

Nadeszła rewolucja w zaopatrzeniu

Kontroluj i monitoruj wszelkie procesy związane z dostawą od wyjścia kierowcy z biura do dostarczenia towaru pod wskazany adres. Na każdym etapie masz do dyspozycji szybki kontakt z kierowcą na jego dedykowany telefon służbowy.  Zlecenia zarejestrowane w biurze już po kilku sekundach od wyznaczenia poinformują kierowcę o zleconych zadaniach. Kierowca w trakcie swojej pracy ma możliwość sprawdzenia swoich postępów. Oprogramowanie zostało zaprojektowane w ten sposób aby stanowić niezbędną pomoc w czasie kiedy ta pomoc jest wymagana. W pozostałych momentach jedynie dyskretnie monitoruje postępy realizacji zlecenia nie angażując uwagi dostawcy.

Śledzenie dostaw – SDT Kurier

Zaufali nam

Wśród naszych zadowolonych klientów mamy kliku hurtowników, którzy chętnie korzystają z zaprojektowanych funkcjonalności. Ze względu na niskie koszty wdrożenia i obsługi wielu z nich zdecydowało się na skorzystanie z oferty integracyjnej Wordline i obecnie każdy z ich kierowców może w każdej chwili przyjąć dowolną płatność zbliżeniową zarówno tradycyjną kartą płatniczą jak i wszelkiego rodzaju urządzeniami elektronicznymi (smartfonem, opaską, smartwatchem czy chipem wszczepionym pod skórę). Aplikacja SDT Kurier to jedyne tego typu rozwiązanie dostępne na rynku. Zachęcamy do bezpłatnego 14 dniowego testu i dołączenia do grona naszych za zadowolonych klientów. 

Smart Delivery Track® zostało stworzone przez bacznych obserwatorów rzeczywistości. Program rozwijamy od 2018 roku uważnie wsłuchując się w potrzeby rynku. Nasz development w całości znajduje się na terytorium Polski, co pozwala nam szybko reagować na zgłaszane sugestie klientów. 

Jesteśmy otwarci na nowe funkcjonalności i integracje. Gorąco namawiamy do skorzystania z naszych usług – do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, a wszystko co robimy jest bardzo dobrze przemyślane.

Śledzenie dostaw w czasie rzeczywistym, skrócenie czasu dostawy zamówienia, GPS – SDT Kurier

Nadeszła rewolucja w zaopatrzeniu

Dostawy stanowią podstawowy element działalności przedsiębiorstw zajmujących się hurtową sprzedażą towarów. Smart Delivery Track to oprogramowanie, które pozwala właścicielom i menadżerom hurtowni wprowadzić zarządzanie dowozem produktów na najwyższy poziom. Z naszym programem zoptymalizujesz pracę kierowców poprzez planowanie najszybszej tras, monitorowanie zamówień w czasie rzeczywistym czy przyjmowanie płatności zbliżeniowych bezpośrednio na telefonie dostawcy.

Znaczenie dostaw w działalności hurtowni

W funkcjonowaniu wszelkiego rodzaju hurtowni efektywna organizacja dostaw jest niezbędna do osiągnięcia wysokiej wydajności i konkurencyjności. Każda chwila opóźnienia czy błąd w dostarczonym zamówieniu może prowadzić do utraty klientów i generować negatywne opinie. Jak tego uniknąć i zadbać o szybką i poprawną realizacją transportu towaru? Z odpowiedzią przychodzi nasze oprogramowanie Smart Delivery Track.

Terminowość dostaw jest podstawowym warunkiem dla budowy i utrzymania trwałych relacji z klientami. W hurtowniach, których oferta jest zróżnicowana, a wielkości zamówień są duże, precyzja w organizacji transportu staje się szczególnie istotna. Jeśli chcesz w optymalny, efektywny sposób zarządzać tym obszarem przedsiębiorstwa, skorzystaj z możliwości, jakie daje nasz program. Ułatw sobie strategiczne planowanie i zainwestuj w nowatorskie oprogramowanie usprawniające procesy logistyczne w Twojej hurtowni.

Zalety oprogramowania dla hurtowni

Dlaczego warto zdecydować się na nasz program? Jednym z powodów, dla których klienci go polecają, jest personalizacja ustawień. Możliwość dostosowania konfiguracji systemu do indywidualnych wymagań i unikalnych potrzeb sprawia, że Smart Delivery Track da się idealnie dopasować do specyfiki prowadzonej działalności. Ponadto nasze oprogramowanie dla hurtowni zawiera narzędzia do raportowania, które dają możliwość analizy danych. Na ich podstawie jako właściciel czy menadżer łatwiej podejmiesz świadome i celne decyzje biznesowe.

Kładziemy szczególny nacisk na ochronę danych wprowadzanych do naszego programu. Smart Delivery Track jest jak sejf z najnowocześniejszymi zabezpieczeniami, które niemal do zera ograniczają ryzyko wycieku czy skradzenia cennych informacji. Wdrożyliśmy w oprogramowaniu zaawansowane technologie szyfrowania, tak aby dane były przechowywane w sposób bezpieczny i zgodny z obowiązującymi standardami.

Poprzez wsparcie techniczne wychodzimy naprzeciw dynamicznie zmieniającym się potrzebom klientów. Nasz zespół jest dostępny i zawsze gotowy, aby doradzić i odpowiedzieć na każde pytanie związane z oprogramowaniem. Jeśli chodzi o finansowanie, rozumiemy, że wdrożenie Smart Delivery Track w Twojej hurtowni wymaga dużego zaangażowania środków, dlatego oferujemy konkurencyjne warunki współpracy. Możesz liczyć na atrakcyjne ceny zakupu i utrzymania systemu.

Zainwestuj w program, który zoptymalizuje dostawy w Twojej hurtowni

W każdego rodzaju hurtowni praca kierowców w dużej mierze decyduje o zadowoleniu klientów i sukcesie biznesu. Oprogramowanie Smart Delivery Track daje zarówno im, jak i właścicielom oraz menadżerom przedsiębiorstw narzędzia, które wspierają efektywną realizację zadań związanych z dostawami. Jeżeli chcesz wyposażyć również swoją firmę w innowacyjny program dla hurtowni poprawiający wydajność Twojego biznesu, skontaktuj się z nami już teraz!

Skorzystaj z darmowej wersji próbnej naszego programu
do rejestrowania pracy kurierów i kierowców lub nawiąż z nami stałą współpracę, aby na bieżąco monitorować dostawy!
Śledzenie dostaw w czasie rzeczywistym – SDT Kurier
Scroll to Top