System monitorowania pojazdów - SDT Kurier

Program do monitorowania wydajności pracy kierowców

PROGRAM DO MONITOROWANIA
WYDAJNOŚCI
PRACY KIEROWCÓW

Śledzenie dostaw w czasie rzeczywistym – SDT Kurier

Na efektywność realizacji dostaw produktów wpływa mnóstwo rozmaitych czynników. Dostęp do rzetelnych i wiarygodnych informacji na temat transportów oferowanych wyrobów pozwala na jego optymalizację. Z tego powodu zaprojektowaliśmy i przygotowaliśmy oprogramowanie, które zbiera kluczowe dane dotyczące wydajności pracy kurierów i kierowców pojazdów, odpowiadając za ich monitorowanie poprzez GPS. Zachęcamy do poznania naszego systemu!

Program Smart Delivery Track pozwala na stałą kontrolę bieżących informacji dotyczących zamówień i pomaga w monitorowaniu wydajności zarówno ogółu pracowników, jak i poszczególnych osób. Jeżeli zależy Ci na komforcie dostawców, wyposażenie ich w technologiczne rozwiązania wspomagające wykonywanie codziennych obowiązków z pewnością im pomoże. Tak właśnie działa nasze oprogramowanie do monitoringu pracy kurierów – kierowców pojazdów.

Oprogramowanie do monitorowania wydajności pracy kierowców

Jeżeli zdarzyło Ci się odebrać spóźnioną przesyłkę, która na dodatek nie spełniła Twoich oczekiwań, zdajesz sobie sprawę, że bywa to irytujące. Firmy dbające o renomę wystrzegają się sytuacji, w których klienci mogliby poczuć się rozczarowani jakością oferty. Z naszym oprogramowaniem unikniesz podobnego ryzyka i zadbasz o terminowe oraz profesjonalne dostawy. W jaki sposób system umożliwiający monitoring GPS pojazdów wspomaga Twoją działalność?

Oferujemy prosty w obsłudze i bogaty w funkcje program do monitorowania wydajności pracy kurierów – kierowców. Zaprojektowaliśmy go po to, aby umożliwić zmaksymalizowanie zysków ze sprzedaży przy równoczesnym zminimalizowaniu wydatków związanych z transportem. To, jak ludzie postrzegają Twoją własną lub reprezentowaną przez Ciebie markę, może ulec zmianie w mgnieniu oka. Szczególnie dostrzegalne jest to w przypadku branży gastronomicznej, której przedstawiciele regularnie kontaktują się z nami w celu wdrożenia oprogramowania do monitoringu wydajności pracy kurierów i kierowców pojazdów za pośrednictwem GPS.

Oprogramowanie do pojazdów

Zyskujące na popularności firmy cateringowe, restauracje przyrządzające sushi, włoskie pizzerie, zyskujące na popularności burgerownie i niewielkie bary z tradycyjną kuchnią polską – wszechstronność i elastyczność naszego programu pozwala na zastosowanie go w różnych branżach. Zapraszamy do współpracy i korzystania z naszego systemu do monitoringu samochodów zarówno małych, jak i dużych przedsiębiorców zajmujących się dowozem paczek i jedzenia.

Wykorzystując oferowane oprogramowanie do monitorowania wydajności pracy kurierów i kierowców pojazdów poprzez GPS, szybko zauważysz wzrost efektywności realizacji zamówień. Nie masz pewności, czy nasze rozwiązanie da się z powodzeniem wdrożyć w Twojej firmie? Rozumiemy, że możesz nie wierzyć nam na słowo, dlatego wypróbuj wersję testową systemu do monitoringu samochodów, aby podjąć decyzję popartą doświadczeniem.

ZAMÓW DARMOWY TEST

Zalety programu do monitorowania pojazdów i kurierów

Zakorkowane drogi to obecnie absolutna norma nie tylko w tych największych miastach. Kierowca pojazdu zmierzający do punktu docelowego musi znać optymalne trasy i ewentualne skróty, gdyż warunki drogowe trudno przewidzieć. Mamy tego świadomość, dlatego stworzyliśmy system do monitorowania wydajności pracy kurierów, który umożliwia planowanie najszybszych tras. Dostępna w oprogramowaniu analiza danych historycznych wraz z aktualnymi informacjami z GPS znacząco ułatwia poruszanie się po drogach i realizację dostaw.

Aplikacja zapewnia szybki i wygodny dostęp do informacji takich jak:

rodzaj i zwartość zamówienia

należna kwota

dane adresowe

zadeklarowany czas dostawy

godzina złożenia dyspozycji

numer telefonu klienta

Oprogramowanie do monitorowania wydajności ułatwia pracę kurierom i kierowcom pojazdów, umożliwiając im kontakt z klientami. Nasz system pozwala też na przekazywanie najważniejszych informacji odnośnie do zamówień bezpośrednio do szefa bądź menedżera.

Oprogramowanie do monitorowania wydajności pracy kurierów

Działa to także w drugą stronę, gdyż osoby decyzyjne w firmach zajmujących się rozwożeniem produktów z naszym programem mogą monitorować pracę kierowców pojazdów poprzez GPS. We własnym zakresie sprawdzisz ich wydajność oraz dowiesz się, którędy przemieszcza się każdy z pracowników, zorientujesz się, czy na trasie wystąpiły problemy i będziesz wiedzieć, czy dane zamówienie zostało opłacone. Krótko mówiąc, z naszym systemem do monitoringu kierowców przejmiesz pełną kontrolę nad dostawami.

Zwiększ efektywność realizacji dostaw przez kurierów wydajności pracy kurierów

Czym byłoby oprogramowanie na miarę dzisiejszych czasów bez aplikacji na telefony komórkowe? Dzięki stałemu dostępowi do najistotniejszych danych liczba dostaw, które Twoja firma może zrealizować w ciągu dnia, staje się znacznie większa. Przy użyciu naszego systemu monitoringu pracowników mobilnych poprzez GPS menadżer pracujący na firmowym laptopie może na bieżąco kontaktować się z kierowcami pojazdów zajmującymi się dostawą. Kurierzy skupiają się zaś na prowadzeniu auta i zapominają o zadaniach, które do nich nie należą. Nasze oprogramowania do monitorowania wydajności ich pracy działa bowiem w sposób bezinwazyjny, przy minimalnym udziale użytkownika.

Coraz większa grupa odbiorców dokonuje dziś płatności bezdotykowych przy użyciu smartfona, korzystając z technologii NFC. Wyszliśmy naprzeciw im oczekiwaniom i wyposażylibyśmy program Smart Delivery Track w możliwość wykonywania transakcji zbliżeniowych. Aby system zadziałał, wystarczy przyłożyć komórkę klienta do telefonu dostawcy, aby konto zamawiającego zostało obciążone kwotą widniejącą na rachunku za dostarczone produkty.

Program do monitorowania wydajności pracy kierowców

Skorzystaj z dwóch tygodni zupełnie darmowego okresu próbnego i przekonaj się, jak dużą wartość może mieć dla Twojej firmy nasze oprogramowanie do monitorowania wydajności kurierów i dostawców za pośrednictwem GPS. Oferujemy narzędzie, które pomaga wyciągać trafne wnioski dotyczące prowadzonej działalności, podejmować optymalne decyzje biznesowe i wprowadzać efektywność pracy kierowców pojazdów na coraz wyższy poziom. Abonament dostosowujemy do Twoich potrzeb. Niezależnie od tego, na ile środowisk potrzebna jest Ci licencja, znajdziesz odpowiednią ofertę naszego systemu umożliwiającego monitoring samochodów poprzez GPS.

Kontroluj wydajność pracy kierowców i poprawiaj jakość usług

Regularne i prowadzone za pomocą profesjonalnego oprogramowania kontrola realizacji zamówień szybko przyniesie zauważalne efekty w Twoim przedsiębiorstwie. Psychiczny spokój dostawcy i świadomość, że pracuje firmie zaopatrującej go w profesjonalny sprzęt, mają pozytywny wpływ na wydajność pracy kurierów i kierowców. Nasz system monitorowania pojazdów pomaga zwiększać zyski, które z kolei ułatwiają dalszy rozwój. Zleć wdrożenie programu Smart Delivery Track, a przekonasz się, że Twój zespół jest w stanie dostarczać jeszcze więcej zamówień w jeszcze krótszym czasie!

Scroll to Top