Program
do wsparcia
pracy kierowcy

Prowadzisz lokal gastronomiczny lub inną działalność polegającą na szybkich dostawach produktów bezpośrednio do klienta i poszukujesz narzędzia, które usprawni proces dowozu? Świetnie się składa, bo właśnie takie oprogramowanie oferujemy. Proponujemy rozbudowany i zaawansowany pod względem funkcjonalności, a zarazem prosty w obsłudze system, którego zadanie polega na wszechstronnym wsparciu pracy kuriera, dostawcy, kierowcy. Jeżeli chcesz podnieść jakość dowozów na najwyższy poziom, nasz program Ci w tym pomoże!

Najnowsze technologie są szeroko wykorzystywane we wszelkich dziedzinach życia społecznego i gospodarczego. My posługujemy się nimi po to, żeby ułatwić pracę kierowcom, kurierom, dostawcom poprzez oprogramowanie zaprojektowane z myślą o wsparciu procedury dowozu produktów. Naszego programu używają lokale gastronomiczne oferujące dostawy swoich artykułów do odbiorcy końcowego. Współpracujemy m.in. z:

Pizzeriami

Restauracjami

Firmami cateringowymi

Barami szybkiej obsługi

Śledzenie dostaw w czasie rzeczywistym – SDT Kurier
Tworzymy uniwersalne narzędzie instalowane na telefonie dostawcy i dostępne na komputerze menadżera firmy, które integruje procesy związane z dowozami produktów. Zawiera wiele funkcji przydatnych zarówno kierownictwu, jak i pracownikom przedsiębiorstwa – kurierom, kierowcom. Oferujemy oprogramowanie do wsparcia małych, średnich i dużych podmiotów, które można łatwo skalować i dostosowywać do zmiennych potrzeb.

Oprogramowanie do wsparcia pracy dostawcy

W jaki sposób działa program? Bazując na danych pozyskiwanych z GPS, które służą do określania położenia pojazdu w czasie rzeczywistym, nasz system pozwala na precyzyjne planowanie trasy dojazdu do klienta. Kurierzy, dostawcy i kierowcy otrzymują wgląd w:

 • numer telefonu (możliwość nawiązania połączenia bezpośrednio z poziomu aplikacji na smartfonie), adres (włącznie z piętrem), ewentualnie imię i nazwisko,
 • informacje dotyczące zamówienia – specyfikację produktów i cenę,
 • dane na temat rozliczenia – kwotę całej transakcji i sposób płatności,
 • godzinę złożenia zamówienia i przewidywany czas dostarczenia,
 • czas, w jakim udało się zrealizować dowóz.

Jedno z pytań, które najczęściej zadają sobie w trakcie pracy kurierzy, dostawcy i inni kierowcy, brzmi: którędy jechać, aby jak najszybciej dotrzeć do celu? Cenne wsparcie w poszukiwaniu odpowiedzi na nie zapewnia nasze oprogramowanie. Jego zadaniem jest obliczanie optymalnej drogi do klienta w czasie rzeczywistym, uwzględniając zarówno aktualne uwarunkowania drogowe, jak i dane odnośnie do wcześniejszych przejazdów. Tym samym Twój pracownik dzięki naszemu programowi może wykonać jak najwięcej kursów w ciągu dnia pracy.

Jak sądzisz, jakie myśli na temat Twojej firmy kłębią się w głowie klienta, który złożył zamówienie i oczekuje na nie dłużej, niż się spodziewał? Prawdopodobnie są one mało pozytywne, dlatego warto zrobić co się da, aby zapobiegać podobnemu ryzyku, a na to pozwala nasze oprogramowanie do wsparcia pracy dostawcy, kuriera, kierowcy. Znając dokładną godzinę dowozu podaną w programie i pamiętając o pewnym marginesie czasowym, można podać zamawiającemu odpowiedni czas dostarczenia produktów.

Punktualność dostaw jest ważnym czynnikiem uwzględnianym przez klientów przy ocenie firmy, który wpływa na jej wizerunek. Jeżeli zadbasz o najwyższe standardy na tym polu i połączysz je z wysokiej jakości ofertą oraz profesjonalną obsługą, możesz liczyć na rynkowy sukces i przewagę nad konkurencją. Program do wsparcia pracy dostawcy, kierowcy, kuriera ułatwia osiągnięcie takiego rezultatu poprzez precyzyjne monitorowanie i planowanie tras.

Oprogramowanie do wsparcia trasy kuriera

Właśnie poprawa wydajności prowadzonej działalności, która obejmuje szybkie dostawy produktów do odbiorcy końcowego, jest najważniejszą korzyścią wynikającą z zastosowania naszego systemu. Jeśli zależy Ci na maksymalnie efektywnej realizacji dowozów, oprogramowanie spełni Twoje wymagania również dlatego, że może służyć do autoryzacji płatności kartowych. Zapomnij o niewygodnym terminalu płatniczym – zainstaluj w telefonie kuriera, dostawcy, kierowcy naszą aplikację i zapewnij mu wsparcie w wygodniejszej pracy!

Nasz program gwarantuje też błyskawiczną komunikację pracownika zarówno z firmą, jak i końcowym odbiorcą dostawy. Wystarczy jedno kliknięcie na telefonie, żeby zadzwonić do klienta np. z informacją o szybszej realizacji zamówienia czy skontaktować się z przełożonym, aby powiadomić go o nieprzewidzianych problemach na trasie. Koniec z mozolnym poszukiwaniem i wybieraniem odpowiednich numerów! Postaw na oprogramowanie, którego celem jest wsparcie i umożliwienie prostej, natychmiastowej i zarazem skutecznej komunikacji.

Zainwestuj w program, który wspomaga nadzór nad pracownikami. Z punktu widzenia właściciela czy menadżera firmy oferuje on wiele rozwiązań pomocnych w optymalizacji procesu dostawy produktów. Podstawową funkcją jest monitoring pojazdów, dzięki czemu wiesz, gdzie w danym momencie się znajdują i którą trasą jadą. Oprogramowanie do wsparcia pracy kierowców, kurierów i dostawców na bieżąco powiadamia Cię również o statusie zamówienia. Od razu w chwili, gdy klient je opłaci lub pracownik oznaczy jako wykonane, system odnotowuje to zdarzenie.

Oprogramowanie do wsparcia pracy kierowcy

System monitorowania pojazdów - SDT Kurier

Jeżeli odpowiadasz za zarządzanie przedsiębiorstwem realizującym dowozy, nasze narzędzie wspomoże Cię także w ocenianiu i motywowaniu pracujących dla Ciebie osób. W jaki sposób? Oprogramowanie dla dostawców i kurierów gwarantuje wsparcie w tym zakresie poprzez zapewnienie wglądu w informacje na temat pracy poszczególnych kierowców. Z generowanych w programie raportów przeanalizujesz każdego pracownika m.in. pod kątem:

 • przejechanego dystansu w określonym czasie,
 • punktualności realizowanych dowozów,
 • liczby obsłużonych klientów.

Wiarygodne i rzetelnie pozyskiwane statystyki oraz zestawienia, które udostępnia nasz program, dają cenne wsparcie w porównywaniu pracy kierowców, dostawców i kurierów. Można je wykorzystać do nagradzania i motywowania pracowników, mając pewność, że wysnute na ich podstawie wnioski są obiektywne i znajdują potwierdzenie w rzeczywistości. Raporty są przedstawione w naszym oprogramowaniu pod postacią przejrzystych wykresów, grafik i tabel, co ułatwia interpretację danych.

Program do wsparcia pracy dostawcy

Zdajemy sobie sprawę, że w pracy kierowcy i kuriera liczy się każda minuta, a obsługa kolejnych urządzeń jest przeszkodą w osiągnięciu jak najwyższej wydajności. Właśnie dlatego tworzymy program działający na telefonie i wyposażony w funkcję autoryzowania płatności zbliżeniowych. Tym samym dostawca poza tym, że może obyć się bez dodatkowych sprzętów, to jeszcze zwiększa swoją wygodę poprzez brak konieczności wożenia ze sobą terminala płatniczego.

Projektujemy oprogramowanie w taki sposób, aby w jak największym zakresie działało w sposób autonomiczny. Dążymy do tego, żeby w ramach obsługi użytkownik wykonywał wyłącznie absolutnie podstawowe i niezbędne czynności, a reszta odbywała się automatycznie, bez angażowania jego uwagi. To niezwykle istotne wsparcie, gdy uwzględni się warunki pracy kierowców na polskich, często zatłoczonych drogach, szczególnie w dużych miastach.

Aby użytkowanie programu było jak najsprawniejsze, wyposażaliśmy go w możliwość integracji z systemem POS stosowanym w lokalach gastronomicznych. Dzięki temu od razu w momencie przyjęcia zamówienia przez obsługę Twojej firmy dostawca, kierowca, kurier otrzymuje wszystkie potrzebne mu informacje na jego temat. Taka współpraca pomiędzy dwoma narzędziami to wsparcie dla wydajności Twojego przedsiębiorstwa.

Program do wsparcia pracy kuriera

Jeśli jednak z jakichś powodów zamówienia mają być przyjmowane bez udziału systemu POS, jak najbardziej jest to możliwe z wykorzystaniem naszego autorskiego formularza. Jego obsługa jest sprawna i intuicyjna, bo polega wyłącznie na określeniu parametrów dostawy:

 • adresu i numeru telefonu klienta,
 • kwoty do rozliczenia,
 • specyfikacji produktów,
 • wybranej formy rozliczenia,
 • zadeklarowanego czasu realizacji dowozu.

Program do wsparcia pracy dostawcy, kierowcy, kuriera to wszechstronne narzędzie, które przydaje się również menadżerom i właścicielom firm dowożących swoje produkty krótko po zamówieniu przez klienta. Z naszego oprogramowania korzystają m.in. liczne lokale gastronomiczne w całej Polsce, które zdają sobie sprawę, że dostawa odgrywa kluczową rolę w ich działalności. Jeśli i Ty chcesz uzyskać wsparcie w zarządzaniu dowozami i pracownikami, którzy je obsługują, już teraz zdecyduj się na nasz system!

Program do wsparcia pracy kierowcy

Zdajemy sobie sprawę, że przed inwestycją w oprogramowanie dla Twojej firmy możesz chcieć je przetestować, dlatego dajemy Ci taką możliwość. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a udzielimy Ci dostępu do testowej wersji na okres próbny. Wyłącznie od Ciebie będzie zależała decyzja o dalszej współpracy. My dajemy Ci gwarancję stałego rozwoju programu przeznaczonego do wsparcia pracy dostawcy, kierowcy, kuriera. Cały czas pracujemy nad kolejnymi funkcjami i usprawnieniami, aby nasz system spełniał najwyższe kryteria jakościowe i odpowiadał na wszystkie Twoje potrzeby i wymagania.

Przekonaj się, że warto zainwestować w nasz rozbudowany, nowoczesny i jednocześnie intuicyjny w obsłudze program!

Skorzystaj z darmowej wersji próbnej naszego programu
do rejestrowania pracy kurierów i kierowców lub nawiąż z nami stałą współpracę, aby na bieżąco monitorować dostawy!
Śledzenie dostaw w czasie rzeczywistym – SDT Kurier
Scroll to Top