Oprogramowanie
do planowania
trasy kierowcy

OPROGRAMOWANIE DO PLANOWANIA TRASY KIEROWCY

Prowadzisz działalność polegającą na dostarczaniu produktów bądź świadczeniu usług z dowozem do klienta? W takim razie z pewnością doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważne w Twoim biznesie są sprawne dostawy zamówienia zleconego kierowcy. Planowanie i wyznaczanie trasy np. przez kuriera może w dużym stopniu decydować o zadowoleniu odbiorcy Twoich produktów ze współpracy, wizerunku Twojej marki czy wprost jej konkurencyjności rynkowej. Warto zatem profesjonalnie zadbać o tę kwestę. Jak to zrobić? Mamy sprawdzone rozwiązanie, jakim jest oprogramowanie przeznaczone dla firm takich jak Twoja!

Proces dowozu produktów i realizacji zamówień jest ważnym elementem Twojego biznesu, który wpływa na jego rentowność. Konieczność pokonywania dziesiątków czy setek kilometrów każdego dnia wiąże się z rozmaitymi kosztami, dlatego zarządzanie tą sferą Twojej działalności powinno być możliwie sprawne. W optymalizacji dostaw pomoże Ci nasz program do planowania i wyznaczania trasy kierowców i kurierów. Bazując na rzetelnych i wiarygodnych danych, nasze oprogramowanie dostarczy Ci wiedzę, dzięki której dowozy produktów będą znacznie efektywniejsze niż wcześniej.

Korzyści z naszego oprogramowania do planowania i wyznaczania trasy kierowców i kurierów:

Oszczędność czasu

Zapomnij o niepotrzebnym spędzaniu godzin w korkach i ułatw sobie dobieranie najlepszej w danej chwili drogi do klienta.

Oszczędność pieniędzy

Używaj naszego programu do optymalizacji zużycia paliwa w samochodach należących do Twojej firmy.

Optymalne wykorzystanie zasobów

Ułatw pracownikom wydajne wykonywanie zadań i unikaj zbędnych kilometrów na trasie,

Punktualność

Nie ma nic gorszego niż klient oczekujący na dowóz dłużej niż zakładał, dlatego zainwestuj w nasze oprogramowanie, które zagwarantuje dostawy na czas.

Wizerunek marki

Szybkość i niezawodność realizacji zamówień pozytywnie wpływają na postrzeganie Twojej marki.

Konkurencyjność

Efektywne dowozy, z których klienci są zadowoleni, ułatwiają wypracowywanie coraz lepszej pozycji rynkowej.

Dokładność danych na temat lokalizacji pojazdu i przebytej przez niego drogi zapewnia ich pozyskiwanie poprzez łączność GPS. System działa w czasie rzeczywistym i na bieżąco oblicza i doskonale radzi sobie w wyznaczaniu optymalnej trasy. Dla kurierów, kierowców i firm oferujących realizację dostaw na zamówienie nasze oprogramowanie stanowi niezawodne wsparcie w planowaniu pracy. Z uwagi na intuicyjną obsługę z powodzeniem korzystają z niego nawet osoby nieobyte z najnowszymi technologiami.

Oprogramowanie do planowania trasy kuriera

Jednym z zadań programu jest identyfikowanie niepotrzebnych postojów, które wydłużają czas dowozu. Analizując ich przyczyny i kontekst, algorytm dobiera trasy omijające podobne przeszkody. W ten sposób nasze oprogramowanie do planowania i wyznaczania przejazdów pozwala też na rozliczanie kierowców i kurierów ze zrealizowanych zamówień. Dane na ich temat znajdują się w systemie, który dodatkowo daje kierującemu możliwość bezpośredniej, szybkiej komunikacji zarówno z klientem zlecającym dostawę, jak i firmą, w której pracuje.

Jako menadżer doskonale zdajesz sobie sprawę z roli, jaką dla powodzenia Twojej działalności odgrywa motywacja pracowników. Gdy masz pewność, że są zaangażowani w swoje obowiązki i wykonują je zgodnie z wymaganiami, wiesz, że sprawy idą w dobrym kierunku. Nasz program do planowania i wyznaczania trasy kuriera i kierowców oraz zarządzania dostawami zamówień wspomaga Cię w motywowaniu i nagradzaniu członków Twojego zespołu.

Dostępność licznych statystyk prezentowanych w graficznej i tabelarycznej formie umożliwia precyzyjne i rzetelne analizowanie oraz porównywanie danych. Na ich podstawie da się wyciągać obiektywne wnioski na temat pracy osób zatrudnionych w Twojej firmie. Informacje obejmują również samo zrealizowanie zamówienia, które może odbywać się za pomocą naszego oprogramowania do planowania i wyznaczania trasy kierowców i kurierów. Program obsługuje bowiem transakcje kartowe, dzięki czemu klient odbierający dostawę może zapłacić zbliżeniowo bez konieczności korzystania z tradycyjnego terminala płatniczego.

Program do planowania trasy kurierów

Właśnie funkcja płatności kartą jest jednym z elementów wyróżniających nasze narzędzie. Klienci ją doceniają i postrzegają jako nowoczesne rozwiązanie, co pozytywnie wpływa na wizerunek Twojej firmy. Z kolei Twój kierowca czy kurier zyskuje na komforcie, bo może realizować dostawy bez nieporęcznego terminala, posługując się wyłącznie standardowym telefonem. Co ważne, jako menadżer otrzymujesz wszystkie informacje o dostawie na bieżąco – w momencie, gdy płatność zostanie wykonana, od razu dostaniesz wiadomość, jeśli tylko sobie życzysz.

Korzystając z naszego programu, również kurier i kierowca mają wgląd we wszystkie niezbędne informacje przedstawione w przystępnej formie. Poza dokładnym adresem dostawy i kontaktem do klienta oprogramowanie wyświetla dane dotyczące przewidywanej godziny dostarczenia produktów oraz ich ceny. Twój pracownik ma pod ręką wszystko, czego potrzebuje, dzięki czemu planowanie zamówień i wyznaczanie trasy przebiega w sposób maksymalnie wydajny i zarazem komfortowy.

Oprogramowanie do planowania dostawy zamówienia

Kierowca i kurier dokładnie wiedzą, dokąd mają jechać, a Ty jako menadżer w jednym miejscu gromadzisz najbardziej szczegółowe dane na temat ich pracy. Możesz dokładnie kontrolować liczbę spóźnionych dowozów i sprawdzić, jaki dystans w określonym czasie pokonał pracownik. Dostępność w oprogramowaniu rozbudowanych, dokładnych raportów otwiera drogę do tworzenia zestawień i nagradzania najlepszych członków Twojego zespołu oraz jeszcze lepszego motywowania tych, którym wyznaczanie trasy i planowanie dostawy zamówień wychodzi jeszcze nie najlepiej.

Zapraszamy do korzystania z naszego programu wspomagającego kierowców i kurierów zarówno małe, jak i duże firmy. Dystrybuujemy system w kilku wersjach – proponujemy m.in. abonament na jedno stanowisko, który doskonale nadaje się np. dla lokali gastronomicznych w niewielkich miejscowościach. Najwyższy wariant obejmuje więcej niż 7 użytkowników mogących w tym samym momencie korzystać z programu do wyznaczania tras i planowania dostaw zamówień.

W razie zainteresowania oferujemy bezpłatne testy, w których trakcie możliwe jest sprawdzenie systemu w praktyce, w działaniu. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów weryfikacji i wdrożenia oprogramowania w Twoim przedsiębiorstwie!

Skorzystaj z darmowej wersji próbnej naszego programu
do rejestrowania pracy kurierów i kierowców lub nawiąż z nami stałą współpracę, aby na bieżąco monitorować dostawy!
Śledzenie dostaw w czasie rzeczywistym – SDT Kurier
Scroll to Top