Dostawa burgerów - SDT Kurier

Dostawa burgerów
do domu

Burgery w dostawie to obok zup i napoi gorących chyba najtrudniejszy produkt do dostarczenia do klienta. Burgery niezwykle szybko tracą swoje walory smakowe – bułki przesiąkają sosami, a mięso stygnie. Aby dostarczyć go we właściwej jakości kluczowym staje się planowanie produkcji i dostawy. Z pomocą w tym trudnym przedsięwzięciu przychodzi Smart Delivery Track® – nasze zaawansowane oprogramowanie do rejestrowania i skutecznego monitorowania wydajności pracy kierowców. Dzięki stałemu informowaniu kuchni o dostępności transportu, pracownicy odpowiedzialni za przygotowanie zamówień ich produkcję mogą rozpocząć na chwilę przed powrotem kierowcy z poprzedniej trasy. W ten sposób skracamy do minimum czas jaki mija od przygotowania dania do jego dostarczenia pod drzwi klienta. 

Czas to klucz do sukcesu

Smartdelivery

Smart Delivery Track® to zaawansowane oprogramowanie do rejestrowania i skutecznego monitorowania wydajności pracy kierowców oraz śledzenia i potwierdzania dostaw w czasie rzeczywistym. Nasz wyjątkowy, inteligentny system dostaw działa również jako oprogramowanie do planowania trasy w celu precyzyjnego zrealizowania jak największej ilości zamówień w jak najkrótszym czasie. Funkcje Smart Delivery Track obejmują monitorowanie pojazdów poprzez dane GPS oraz natychmiastowe powiadomienie o zmianie statusu dostawy. Jako podstawowe narzędzie pracy dostawcy pozwala mu na stały kontakt zarówno z lokalem jak również z zamawiającym. System działa autonomicznie stanowiąc wsparcie pracy dostawcy, a nie dodatkowe obciążenie absorbujące jego uwagę.

Gorący burger w dostawie

Zatrudniasz własnych kierowców? Chcesz wyprzedzić konkurencję i dostarczyć wyśmienite burgery w najwyższej jakości? Wypróbuj nasze innowacyjne oprogramowanie do zarządzania dostawami. Uporządkujemy dostawy, zoptymalizujemy pracę kierowców, sprawiamy że zamówienia realizowane będą szybciej i bez pomyłek. Dzięki przygotowanym funkcjonalnościom Twoi kierowcy będą realizowali więcej zamówień, a obsługa w lokalu będzie wiedziała na jakim etapie realizacji jest każde ze zleceń. Niezależnie jakiego POS-a używasz… bez przeprowadzania rewolucji w lokalu, w sposób płynny i nieinwazyjny uruchomimy w Twoim biznesie monitoring dostaw, który pozwoli Ci wyprzedzić konkurencję. Umów się na bezpłatny 14 dniowy test.

Smartdelivery-burger

Zaufali nam

Poniżej prezentujemy wybrane burgerownie, które zdecydowały się na współpracę ze Smart Delivery Track.

Smart Delivery Track® to webowy system wspomagający zarządzanie pracą dostawców w restauracjach oraz punktach handlowych świadczących swoje usługi u klienta (gabinety weterynaryjne, serwisy AGD, poczty kwiatowe etc.). System może działać jako autonomiczne oprogramowanie, w którym rejestrujemy zlecenia dostaw i wyznaczamy osoby odpowiedzialne za ich realizację, lub w integracji z systemem POS/ERP. Dzięki integracji z oprogramowaniem sprzedażowym używanym w firmie oraz wykorzystaniu technologii mobilnych, system na bieżąco monitoruje status każdego zarejestrowanego zlecenia w dowozie. Część webowa obsługiwana jest przez dowolną przeglądarkę internetową (również na smartfonach).  Od początku 2023 roku  system zintegrowany został z aplikacją Tap On Mobile umożliwiającą przyjmowanie płatności kartowych poprzez komunikację NFC. W ten sposób służbowy telefon dostawcy zastępuje tradycyjny terminal kart płatniczych przyspieszając obsługę płatności.

Śledzenie dostaw w czasie rzeczywistym, skrócenie czasu dostawy zamówienia, GPS – SDT Kurier
Skorzystaj z darmowej wersji próbnej naszego programu
do rejestrowania pracy kurierów i kierowców lub nawiąż z nami stałą współpracę, aby na bieżąco monitorować dostawy!
Śledzenie dostaw w czasie rzeczywistym – SDT Kurier
Scroll to Top