Integracje POS

Smart Delivery Track® w DNA zapisane ma integrowanie różnych systemów i wzbogacanie ich funkcjonalności. Posiadamy liczne integracje z wiodącymi na rynku rozwiązaniami POS.  

Smartdelivery-POS-1

Obecnie dostępne i działające:

Czym byłoby oprogramowanie na miarę dzisiejszych czasów bez aplikacji na telefony komórkowe? Dzięki stałemu dostępowi do najistotniejszych danych liczba dostaw, które Twoja firma może zrealizować w ciągu dnia, staje się znacznie większa. Przy użyciu naszego systemu monitoringu pracowników mobilnych poprzez GPS menadżer pracujący na firmowym laptopie może na bieżąco kontaktować się z kierowcami pojazdów zajmującymi się dostawą. Kurierzy skupiają się zaś na prowadzeniu auta i zapominają o zadaniach, które do nich nie należą. Nasze oprogramowania do monitorowania wydajności ich pracy działa bowiem w sposób bezinwazyjny, przy minimalnym udziale użytkownika.

Coraz większa grupa odbiorców dokonuje dziś płatności bezdotykowych przy użyciu smartfona, korzystając z technologii NFC. Wyszliśmy naprzeciw im oczekiwaniom i wyposażylibyśmy program Smart Delivery Track w możliwość wykonywania transakcji zbliżeniowych. Aby system zadziałał, wystarczy przyłożyć komórkę klienta do telefonu dostawcy, aby konto zamawiającego zostało obciążone kwotą widniejącą na rachunku za dostarczone produkty.

W przygotowaniu kolejne. Jeśli na powyższej liście nie odnalazłeś oprogramowania na którym aktualnie pracujesz (lub pracujesz na kasie fiskalnej) prosimy – wypełnij formularz kontaktowy a zaproponujemy indywidualne rozwiązanie dopasowane do potrzeb i oczekiwań.

Skorzystaj z darmowej wersji próbnej naszego programu
do rejestrowania pracy kurierów i kierowców lub nawiąż z nami stałą współpracę, aby na bieżąco monitorować dostawy!
Śledzenie dostaw w czasie rzeczywistym – SDT Kurier

Zapytaj o integrację

Wszystkie powyższe integracje były wynikiem potrzeb zgłaszanych przez naszych klientów. Jeśli nie ma wśród nich używanego przez Ciebie oprogramowania - zapytaj nas o możliwość integracji.

Sprawdź nas i przekonaj się jak działamy

Sprawdź
Scroll to Top