Dostawa
sushi
do domu

Właściciele suszarni przyzwyczaili klientów, że potrawy kuchni japońskiej wymagają czasu i w związku z tym sushi trzeba zamówić z wyprzedzeniem. Produkcja seta sushi to nie 7 minut (jak w przypadku pizzy). Niemniej jednak dostawa przygotowanych potraw odbyć się musi w odpowiednich warunkach i na uprzednio umówiony czas. Smart Delivery Track precyzyjnie informuje kierowcę o umówionym czasie dostawy. Tą samą informację, w sposób automatyczny (poprzez bramkę sms) otrzymuje również osoba składająca zamówienie. W sms-ie informujemy o wartości zamówienia i przewidywanym czasie dostarczenia.  Automatycznie po dotarciu pod wskazany adres zamówienie takie oznaczane jest jako dostarczone a klient zyskuje możliwość ocenienia jakość realizacji. 

Punktualność = zadowolenie klienta

Smartdelivery-sushi-2

Smart Delivery Track® to zaawansowane oprogramowanie do rejestrowania i skutecznego monitorowania wydajności pracy kierowców oraz śledzenia i potwierdzania dostaw w czasie rzeczywistym. Nasz wyjątkowy, inteligentny system dostaw działa również jako oprogramowanie do planowania trasy w celu precyzyjnego zrealizowania jak największej ilości zamówień w jak najkrótszym czasie. Funkcje Smart Delivery Track obejmują monitorowanie pojazdów poprzez dane GPS oraz natychmiastowe powiadomienie o zmianie statusu dostawy. Jako podstawowe narzędzie pracy dostawcy pozwala mu na stały kontakt zarówno z lokalem jak również z zamawiającym. System działa autonomicznie stanowiąc wsparcie pracy dostawcy, a nie dodatkowe obciążenie absorbujące jego uwagę.

Rewolucja w dostawie sushi

Jeżeli zależy Ci na jakości obsługi i punktualności dostaw to Smart Delivery Track jest najlepszym wyborem. Oprogramowanie zostało opracowane na podstawie własnych doświadczeń twórców w wieloletnim prowadzeniu gastronomii w dostawie. Znane są nam najczęstsze problemy jakie, napotykają właściciele biznesów gastronomicznych zatrudniających własnych dostawców. Oprogramowanie jest intuicyjne i proste w codziennej obsłudze. Dostarcza bardzo potrzebnych informacji na temat realizacji zamówień w dostawie. Jest narzędziem pracy dla dostawców, oraz pracowników kuchni oraz źródłem informacji dla osób zarządzających biznesem. Sprawdź jak System SDT może pomóc w prowadzeniu Twojego biznesu – umów się na bezpłatny 14 dniowy test!

Zaufali nam

Poniżej prezentujemy listę wybranych barów sushi które zdecydowały się na współpracę ze Smart Delivery Track

Smart Delivery Track® to webowy system wspomagający zarządzanie pracą dostawców w restauracjach oraz punktach handlowych świadczących swoje usługi u klienta (gabinety weterynaryjne, serwisy AGD, poczty kwiatowe etc.). System może działać jako autonomiczne oprogramowanie, w którym rejestrujemy zlecenia dostaw i wyznaczamy osoby odpowiedzialne za ich realizację, lub w integracji z systemem POS/ERP. Dzięki integracji z oprogramowaniem sprzedażowym używanym w firmie oraz wykorzystaniu technologii mobilnych, system na bieżąco monitoruje status każdego zarejestrowanego zlecenia w dowozie. Część webowa obsługiwana jest przez dowolną przeglądarkę internetową (również na smartfonach). Od początku 2023 roku  system zintegrowany został z aplikacją Tap On Mobile umożliwiającą przyjmowanie płatności kartowych poprzez komunikację NFC. W ten sposób służbowy telefon dostawcy zastępuje tradycyjny terminal kart płatniczych przyspieszając obsługę płatności

Śledzenie dostaw w czasie rzeczywistym, skrócenie czasu dostawy zamówienia, GPS – SDT Kurier
Skorzystaj z darmowej wersji próbnej naszego programu
do rejestrowania pracy kurierów i kierowców lub nawiąż z nami stałą współpracę, aby na bieżąco monitorować dostawy!
Śledzenie dostaw w czasie rzeczywistym – SDT Kurier
Scroll to Top